Dovolená s dětmi v pohodě

Cestování do Řecka s dětmi je v pohodě. Navíc Řekové děti milují, všichni se na ně usmívají a všude jsou srdečně vítány. Stačí jen vše naplánovat  tak, abyste dovolenou prožili v klidné atmosféře, bez zbytečné nervozity a stresu. Zvolíte-li správně, budete i po letech vzpomínat na báječnou rodinnou dovolenou v Řecku. Důležité je vybrat místo s pohodlnou dopravou, dobrým zázemím pro malé cestovatele a možostí zábavy pro děti i dospělé. Řada resortů v Řecku a na řeckých ostrovechch  zajišťuje pro mladé rodiny dětské kluby se skvělými aktivitami, které zaujmou malé děti i teenagery.

Důležité je naše nejmenší na cestu připravit, aby se těšily a nebraly náhlý odjezd jako zásah do zavedeného režimu, na který jsou zvyklé. Mluvte s dětmi o tom, že se těšíte na dovolenou, kde se spolu budete koupat v moři a stavět hrady. Starším dětem lze například přečíst nějakou zajímavou publikaci o místě, kam budeme cestovat nebo se společně podívat na film či dokumentární pořad o místě, které navštívíme. Děti můžeme zaujmout také podle jejich koníčků. Malé historiky nadchne vyhlídka na návštěvu antických památek, přírodovědce sbírání mušliček, větší děti se budou určitě těšit na lodní výlet, aquapark anebo večerní disco.

 

 


Aktuality

Rhodos nejoblíbenější destinací

29.05.2010 21:53
Cestovatelský server Trip Advisor označil jako nejlepší letošní evropskou destinaci řecký ostrov Rhodos. Další řecký ostrov - Santorini - obsadil třetí místo. Přes tolik diskutovanou ekonomickou krizi patří Řecko a řecké ostrovy k cestovatelským stálicím.      

—————

Do Řecka v létě bez obav

10.05.2010 20:19
  Podle vyjádření Řecké centrály pro cestovní ruch i Řeckého velvyslanectví v Praze je situace v Řecku po událostech ze začátku května normalizovaná a není žádný důvod pro stornování zájezdů. V Řecku panuje krásné letní počasí, moře je blankytně modré, moře průzračně čisté a letoviska...

—————