Dovolená s dětmi v pohodě

Cestování do Řecka s dětmi je v pohodě. Navíc Řekové děti milují, všichni se na ně usmívají a všude jsou srdečně vítány. Stačí jen vše naplánovat  tak, abyste dovolenou prožili v klidné atmosféře, bez zbytečné nervozity a stresu. Zvolíte-li správně, budete i po letech vzpomínat na báječnou rodinnou dovolenou v Řecku. Důležité je vybrat místo s pohodlnou dopravou, dobrým zázemím pro malé cestovatele a možostí zábavy pro děti i dospělé. Řada resortů v Řecku a na řeckých ostrovechch  zajišťuje pro mladé rodiny dětské kluby se skvělými aktivitami, které zaujmou malé děti i teenagery.

Důležité je naše nejmenší na cestu připravit, aby se těšily a nebraly náhlý odjezd jako zásah do zavedeného režimu, na který jsou zvyklé. Mluvte s dětmi o tom, že se těšíte na dovolenou, kde se spolu budete koupat v moři a stavět hrady. Starším dětem lze například přečíst nějakou zajímavou publikaci o místě, kam budeme cestovat nebo se společně podívat na film či dokumentární pořad o místě, které navštívíme. Děti můžeme zaujmout také podle jejich koníčků. Malé historiky nadchne vyhlídka na návštěvu antických památek, přírodovědce sbírání mušliček, větší děti se budou určitě těšit na lodní výlet, aquapark anebo večerní disco.

 

 


Aktuality

Dovolená Řecko s dětmi

20.06.2010 16:35
Aktuálně doporučujeme pro termíny odletů 25.6. a 2.7.  rodinnou dovolenou za velmi výhodné ceny již od 24.320 Kč letecky pro 2 dospělé se 2 dětmi až do 16 let. Ubytování v pohodlných apartmánech v letovisku Nei Pori s širokou písečnou pláží. 

—————

Dovolená Řecko aktivně

11.06.2010 21:17
  Vodní sporty V Řecku jsou ideální podmínky pro všechny vodní sporty a příznivé jsou i ceny půjčovného. Níže uvedené ceny jsou orientační, v jednotlivých oblastech Řecka se mohou lišit. Šlapadlo pro projížďku s rodinou na hodinu ...

—————