Dovolená s dětmi v pohodě

Cestování do Řecka s dětmi je v pohodě. Navíc Řekové děti milují, všichni se na ně usmívají a všude jsou srdečně vítány. Stačí jen vše naplánovat  tak, abyste dovolenou prožili v klidné atmosféře, bez zbytečné nervozity a stresu. Zvolíte-li správně, budete i po letech vzpomínat na báječnou rodinnou dovolenou v Řecku. Důležité je vybrat místo s pohodlnou dopravou, dobrým zázemím pro malé cestovatele a možostí zábavy pro děti i dospělé. Řada resortů v Řecku a na řeckých ostrovechch  zajišťuje pro mladé rodiny dětské kluby se skvělými aktivitami, které zaujmou malé děti i teenagery.

Důležité je naše nejmenší na cestu připravit, aby se těšily a nebraly náhlý odjezd jako zásah do zavedeného režimu, na který jsou zvyklé. Mluvte s dětmi o tom, že se těšíte na dovolenou, kde se spolu budete koupat v moři a stavět hrady. Starším dětem lze například přečíst nějakou zajímavou publikaci o místě, kam budeme cestovat nebo se společně podívat na film či dokumentární pořad o místě, které navštívíme. Děti můžeme zaujmout také podle jejich koníčků. Malé historiky nadchne vyhlídka na návštěvu antických památek, přírodovědce sbírání mušliček, větší děti se budou určitě těšit na lodní výlet, aquapark anebo večerní disco.

 

 


Aktuality

GRECOTELY vstřícné k dětem

12.12.2010 16:45
Mezi hotelové řetězce, které se hodně věnují svým nejmenším klientům,  patří v Řecku především GRECOTEL.  Jejich hotely  na Krétě,  Rhodosu i na jiných místech Řecka nabízí dětem od 3 do 12 let bez  jakéhokoli příplatku v Grecoland Tasty Corner...

—————

V Řecku je krásně teplo

15.09.2010 20:47
Nemáte-li dítě školou povinné, vydejte se do Řecka nyní, kdy je ještě příjemně teplo, bez nepříjemných veder. Kromě příznivých cen,  vládne už v tomto období v letoviscích klidná pohoda, pláže jsou krásně prohřáté a mořská voda teploučká.

—————