Dovolená s dětmi v pohodě

Cestování do Řecka s dětmi je v pohodě. Navíc Řekové děti milují, všichni se na ně usmívají a všude jsou srdečně vítány. Stačí jen vše naplánovat  tak, abyste dovolenou prožili v klidné atmosféře, bez zbytečné nervozity a stresu. Zvolíte-li správně, budete i po letech vzpomínat na báječnou rodinnou dovolenou v Řecku. Důležité je vybrat místo s pohodlnou dopravou, dobrým zázemím pro malé cestovatele a možostí zábavy pro děti i dospělé. Řada resortů v Řecku a na řeckých ostrovechch  zajišťuje pro mladé rodiny dětské kluby se skvělými aktivitami, které zaujmou malé děti i teenagery.

Důležité je naše nejmenší na cestu připravit, aby se těšily a nebraly náhlý odjezd jako zásah do zavedeného režimu, na který jsou zvyklé. Mluvte s dětmi o tom, že se těšíte na dovolenou, kde se spolu budete koupat v moři a stavět hrady. Starším dětem lze například přečíst nějakou zajímavou publikaci o místě, kam budeme cestovat nebo se společně podívat na film či dokumentární pořad o místě, které navštívíme. Děti můžeme zaujmout také podle jejich koníčků. Malé historiky nadchne vyhlídka na návštěvu antických památek, přírodovědce sbírání mušliček, větší děti se budou určitě těšit na lodní výlet, aquapark anebo večerní disco.

 

 


Aktuality

Konec prázdnin se blíží

06.08.2011 18:44
Vezměte své děti k moři a dopřejte jim řecké prázdniny za letošní zvýhodněné ceny, které už se nebudou opakovat. Ekonomicky výhodný je pobyt v letovisku s Nei Porise širokou písečnou pláží, kde si můžete pronajmout apartmán s kuchyňským koutem a oddělenou ložnicí pro vaše soukromí.

—————

V Řecku je klid

30.06.2011 20:56
  V souvislosti s nepokoji v Athénách vydal Ministr kultury a turistiky pan Pavlos Jerulanos tiskovou zprávu, v níž uvádí, že události, které se odehrály v centru města, měly pouze lokální dopad. Ve všech turistických oblastech na pevninském Řecku i na ostrovech vládne klidná prázdninová...

—————